INFORMACE PŘED ZAČÁTKEM ŠKOLNÍHO ROKU

konec prázdnin se blíží a s ním i začátek nového školního roku 2023/2024. MŠ začíná provoz 4.9.2023 od 6.30 hod.

Zde Vám postupuji několik důležitých informací zejména pro nové rodiče:

Novým rodičům z emailu školní kuchyně – kuchyne.mssromova@seznam.cz přijdou 2 maily, ve kterých budou následující informace:

1. přihlašovací údaje do aplikace strava.cz, které si můžete po přihlášení změnit. Stávajícím rodičům přihlašovací údaje zůstávají.
  2. Variabilní symbol dítěte a číslo účtu, na který budete zasílat platbu ve výši 1420,-Kč, která se skládá z úplaty za předškolní vzdělávání (500 Kč a neplatí ji pouze děti v posledním roce před nástupem do ZŠ- tzv. předškoláci) a stravného (děti ve věkové kategorii 3-6 let ji mají za 920 Kč za měsíc). I zde platí informace, že VS dětem zůstává po celou dobu docházky do MŠ.

Trvalé příkazy na platby si nastavte ideálně mezi 1.-5 dnem v měsíci. Nastavte si platbu pouze na 10 měsíců (9/2023-6/2024). Dětem během roku vznikají přeplatky, které jsou vyúčtovány na konci školního roku tj. po ukončení prázdninového provozu (červenec – srpen).

DŮLEŽITÉ!!!! Všechny přijaté děti jsou od 4.9.2023 přihlášené ke stravě. V případě, že budete do MŠ nastupovat později (dovolená, nemoc dítěte), nezapomeňte si odhlásit stravu v aplikaci.

Žádáme rodiče dětí s dietním omezením – alergiemi, aby se spojili s vedoucí školního stravování a úzce s ní spolupracovali.

V případě dotazů k provozu MŠ volejte ředitelku školy Petru Putnovou – 739382958 nebo pište maily mssromova@seznam.cz.

Pro informace o stravování volejte paní Melánii Demkovou – 739382955, mail: kuchyne.mssromova@seznam.cz