PLATBA ZA KROUŽKY A RODIČOVSKÉ VOUCHERY

můžete začít platit kroužky dle instrukce, kterou jste zadali.

FAKTURA:

Zadali jste do přihlášky fakturu – bezhotovostní převod na účet, bude Vám v nejbližších dnech vystavena faktura. Platíte až po jejím OBDRŽENÍ!!!

HOTOVOST:

můžete přinést hotovost paní učitelkám, ony ji předají pokladníkovi a po jejím zaúčtování Vám bude vystaven příjmový doklad.

Obě varianty dokladů jsou daňovými doklady a můžete s nimi uplatnit nárok na pojišťovně.

RODIČOVSKÉ VOUCHERY

Budete li chtít využít nabídky města Brna a platit kroužky přes rodičovské vouchery, je nutné si vyplnit žádost na ID Brno https://www.brnoid.cz/cs/, záložka rodicovske-vouchery.

Podmínky čerpání jsou následující:

• Věk dítěte, které může žádat o kredity 0 – 18 let.
  • Čistý příjem 750 000 Kč u rodin s 1 až 2 dětmi, přičemž v případě 3 a více dětí se částka rozhodného příjmu zvyšuje o 200 tis. Kč za každé další dítě.
  • Aktivity, na které lze vouchery uplatňovat jsou: kroužky, tábor, příměstský tábor, školy v přírodě, lyžařský výcvik, taneční a školní výlety i do zahraničí.
  • Dítě musí mít trvalý pobyt na území Brno-město, ale nemusí být občanem ČR.