VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE PĚŠKY DO ŠKOL(K)Y

Milí rodiče,

dovolte nám poděkovat všem, kteří se aktivně zapojili do sbírání bodů do projektu Pěšky do školy. Všechny děti bez rozdílu způsobu dopravy byly v pátek odměněny sladkou odměnou v podobě gumových medvídků, které nám laskavě poskytl pan Kalmus. Tímto mu děkujeme!

Do bodování se promítla vysoká nemocnost v některých třídách. Proto nedosahovali vyšších bodových hodnot. Velmi děkujeme přespolním, kteří se i s větším počtem dětí vydávali do Chrlic MHD :-)

Doufáme, že jste si čas strávený s dětmi užili a zvyk pěšího příchodu se udrží co nejdéle.

Školkovou soutěž o nejúspěšnější chodeckou třídu vyhrála třída Motýlků. GRATULUJEME!

Pořadí:

1. Motýlci 86,5

2. Koťátka 81

3. Krtci 80,5

4. Medvědi 59

5. Sluníčka 50

O vyhodnocení celorepublikového projektu Pěšky do školy Vás budeme informovat v Chrlickém oku.

Chůzi zdar!

kolektiv MŠ Šromova