Začátek školního roku 2024/2025

Již brzy přivítáme Vaše děti opět v MŠ, proto Vám postupuji pár základních informací do začátku.

Rozdělení dětí do tříd zůstává jako v loňském roce. Rodiče nových dětí informaci obdrželi na informativní schůzce v červnu. Nejste li si jisti, kam je dítě zařazeno, piště na email mssromova@seznam.cz.

Stravování a docházka

Všechny děti jsou přihlášené ke stravě od 2.9.2024. V případě, že někdo nastoupí později (nemoc, dovolená atd.) je nutné odhlásit dítěti stravu v aplikaci a omluvit se paní učitelkám, nejlépe prostřednictvím třídního emalu – …….(třída)@mschrlice.cz Rodiče nových dětí obdrželi od vedoucí ŠJ paní Demkové email s VS a přihlašovacími údaji do aplikace Strava.cz. Pokud jste email nedostali, pište na kuchyne.mssromova@seznam.cz nebo volejte – pondělí – středa a pátek paní Demkovou 739 382 955. První platbu zašlete ideálně v první zářijovém týdnu.

Poplatky

Úplata za předškolní stravování je 500 Kč, celodenní stravné 46 Kč pro děti 2-6 let. Děti s odkladem školní docházky platí 49Kč.

Třídní schůzky jednotlivých oddělení se uskuteční v prvním zářijovém týdnu.

Úterý 3.9.2024 od 15.30 hod. – třída Sluníček, Krtečků, Koťátek,

Středa 4.9.2024 od 15.30 hod. – třída Motýlků, Medvídků

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Na shledání se těší kolektiv zaměstnanců MŠ Šromova.