PROSBA O VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU

Dobrý den

Obracím se na Vás s velkou prosbou. Mohli by jste prosím  tento email přeposlat vhodným rodičům?

⭐️ Při mých hudebních a muzikoterapeutických aktivitách s dětmi jsme si začali uvědomovat, jak spolupráce rodič-dítě při hudbě skvěle působí na rozvoj jejich vzájemného vztahu. A radost, kterou přitom všichni zažívají, dokáže urychlit hudební progres malých i velkých muzikantů.
⭐️ Rádi bychom rozvíjeli takové aktivity, které tuto radost z hudby podpoří a pomohli tak všem rodičům, kteří vnímají dětský vztah k hudbě a vztah mezi rodičem a dítětem za velmi důležitý.

⭐️ Protože bychom chtěli mnohé věci formulovat tak, aby rodiče všemu dobře rozuměli, potřebovali bychom si s nimi upřesnit pár otázek. 

⭐️ Vytvořili jsme pro to krátký dotazník a poprosili bychom maminky s dětmi (5-11 let) o vyplnění tohoto dotazníku 👉  https://forms.gle/r4eVkFM3SGLAXBBn9 👈 Dotazník je třeba vyplnit do úterý 17.1.2023 do půlnoci.   🎸  ️ Vyplněním dotazníku má  každý šanci VYHRÁT hudební nástroj ukulele 🎸 Výherce budeme losovat ve středu 18.1.2023 v 19:00. a o výhře se dozví v mailu jehož adresa bude v dotazníku.

S velkým poděkováním 🙏😊

Zdeněk Hladík