Pozvánka na akci

Sociální nadační fond srdečně zve na rodinný běh a festival Skolíme Koliště 10. září.
KDE? V parku Koliště u Janáčkova divadla v Brně.
KDY? V sobotu 10. září odpoledne

Přijměte pozvání na rodinný festival, který se koná na podporu sociálního nadačního fondu. Přijďte se s námi potkat a podpořit myšlenku kamarádství a spolupráce. Zveme vás především na „běh“ na 500 m pro náš nadační fond. Vítáni jsou všichni na odrážedlech, kolečkách, trojkolkách, vozítkách různého typu, je možné běžet, jít, vézt se… Hlavní je radost a vzájemná podpora na trati. :) Odměnou bude dobrý pocit, ale budou i medaile a drobné dárky pro děti.

Běžci se mohou zapojit i do hlavních soutěžních závodů.


Výtěžek celé akce půjde Sociálnímu nadačnímu fondu a podpoří ty, ke kterým se štěstí otočilo zády a přesto se nevzdávají.


Celé odpoledne obohatí doprovodný program. Dětmi velmi oblíbený Kašpárek v rohlíku, Bombarďák a mnohé další. 

Pojďte si s námi užít prima odpoledne. 
Těšíme se 10. září u Janáčkova divadla.