POZVÁNKA NA AKCI – ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Akce se koná ve středu 8.6.2022 od 15.30 hod. na zahradě v areálu MŠ a je určená pro VŠECHNY děti a rodiče z naší MŠ.

Akce začíná v 15.30 hod. vystoupením divadelního souboru Tetiny. Rodiče si vyzvednou své dítě v MŠ a přejdou s ním na zahradu školy. V případě, že si nestíháte vyzvednout dítě do 15.30 hod. jděte rovnou na zahradu školy, kde v tu chvíli budou všechny děti a převezměte si dítě od paní učitelky zde, nejpozději však v 16.30 hod.

Rodiče si na akci zajistí uzeninu (dle své chuti) a máte-li možnost opékací prut. MŠ zajistí nákup plnotučné hořčice, kečupu a papírových tácků. Pro děti bude po dobu akce připraven pitný režim z MŠ. Na zahradě je možnost sedět na lavečkách pro děti, popř. doporučujeme si vzít i vlastní deku.

Před ukončením akce si zazpíváme táborové písničky s kytarou.

Akce bude ukončena v 18.30 hod., kdy se rodiče s mladšími dětmi odeberou domů. Děti – předškoláci- kteří jsou nahlášeni na spaní, zůstanou s paní učitelkami a budou mít dále vlastní program.

Na Vaši účast se těší kolektiv MŠ Šromova