Květnové akce MŠ

17.5. – 18.5. 2022 pojedou předškoláci do Lipky – environmentální program – Potkali se v kompostu. POZOR z organizačních důvodů je tu změna termínů u jednotlivých tříd. 17.5.2022 pojedou Krtečci, Medvídci a Koťátka 18.5.2022 pojedou Sluníčka a Motýlci Žádáme rodiče, aby své dítě přivedli do MŠ do 7.00 hod !!! , dejte jim batoh, láhev s pitím, u 6 ti letých dětí prosíme i o průkazku, popř. 2x hodinovou jízdenku na autobus.

23.5.2022 jede CELÁ MŠ (všechny děti) do hvězdárny a planetária v Brně Děti do MŠ přiveďte do 8.00 hod. V tento den bude pozdější návrat do MŠ na oběd, takže děti po obědě si bude možné vyzvednout až okolo 13.00 hod. Žádáme rodiče o vhodné oblečení dětí, popř. dle počasí i o batoh s pláštěnkou.

26.5.2022 pojedou předškolní dívky a holčičky, které budou příští školní rok předškoláky na baletní vystoupení do ZUŠ v Brně-Komárově. Děti přiveďte do MŠ do 7.45 hod, pojedou MHD, proto prosíme u 6-ti letých dětí o průkazku, popř. 2x 15 min. jízdenku na autobus. Návrat dětí bude na oběd.

31.5.2022 pojedou předškoláci do PEKÁRNY. Opět prosíme, aby jste v tento den přivedli děti do MŠ do 7.30 hod. Dětem dejte batoh na záda, pláštěnku a láhev s pitím. Návrat dětí do MŠ bude na oběd, ale prosíme, abyste děti nechali v MŠ spát, protože z pekárny je dětem po obědě přivezeno pečivo, které musíme rozdělit do tašek a berou si ho domů ;)

1.6.2022 pojedou všechny třídy na polodenní výlet. Bližší info budete mít na třídách.