ÚPLATA ZA KROUŽKY – 2. POLOLETÍ

Žádáme rodiče přihlášených dětí do pohybového kroužku – tanců a angličtiny o úhradu kurzovného do konce školního roku 2021-2022.

ANGLIČTINA – 800,- Kč (období od ledna do května, celkem 20 lekcí – jsou zde odečtené jarní prázdniny a velikonoční pondělí). Z důvodu dlouhodobé nemoci paní učitelky Bc. Jany Cincialové povede kroužek do konce roku paní učitelka Petra Kubíková (mladší děti budou mít první hodinu a skupina pí. uč. Cincialové bude druhá s koncem před 16.30 hod.)

POHYBOVÝ KROUŽEK –TANCE – 800,- Kč (období od ledna do května, celkem 20 lekcí – jsou zde odečtené jarní prázdniny).

Platbu lze provést následující způsoby:

  • Bezhotovostně – na účet školy, VS dítěte + poznámka AJ nebo tance
  • Hotově – úhradu předejte paní učitelce, popř. přímo v ředitelně školy a bude Vám vystaven příjmový doklad.

Příjmový doklad obsahuje veškeré náležitosti a je možné jej uplatnit pro pojišťovnu. Budete-li chtít doklad na bezhotovostní platbu, je NUTNÉ nám to oznámit dopředu. Vystavíme Vám fakturu. Zpětně doklad nelze vystavit.

Děkujeme