VÝLET DO ZOO

v pondělí 14.9.2020 pojedeme s dětmi na celodenní výlet do ZOO Hodonín. Odjezd z MŠ v 8:00 hod, příjezd okolo 15:00 hod. Žádáme rodiče, aby děti ráno předali učitelkám na třídě a odešli z prostor MŠ a jejího okolí (z hygienických důvodů a také kvůli dopravní situaci – přijedou 3 velké autobusy).

Nabalte prosím dětem s sebou:

1. Podepsaný batoh na záda (vhodný na celodenní nošení)
  2. Pití v uzavíratelné láhvi (stačí 0,7l)
  3. Svačinu na dopoledne (toast, rohlík s pomazánkou, zelenina, ovoce…) v množství, které dítě sní
  4. Oběd (řízek, sendvič, tortilla…)
  5. Svačinu na odpoledne (buchta, chleba se sýrem, zelenina, ovoce…)
  6. Náhradní oblečení (kalhoty, tričko, spodní prádlo)
  7. Pláštěnku
  8. Roušku
  9. Kinedryl (v případě, že bývá Vašemu dítěti zle v autě/autobuse, předáte ráno v pondělí učiteli na třídě)

V případě, že Vaše dítě nepojede na výlet, oznamte to třídním učitelům do středy 9.9.2020.

Pokud máte možnost, vyzvedněte si prosím Vaše dítě v 15.00 u autobusů (po nahlášení třídní učitelce). V jiném případě budou děti na zahradách MŠ nebo při nepříznivém počasí ve spodních třídách (stávající budova – Motýlci, přístavba – Koťátka).

Během výletu budou dodržována zvýšená hygienická opatření. Pedagogové budou vybaveni desinfekcí. Pokud máte dotazy nebo si nebudete s něčím vědět rady, obraťte se na třídní učitele. Rádi Vám poradí.