BRUSLENÍ – posunutí začátku kurzu

Vážení rodiče,

ze strany dodavatele bruslení KOMETA GROUP, a.s. došlo k posunutí začátku kurzu bruslení prvních dvou lekcí a to z důvodu konání dopoledního rozbruslení týmů Brna a Třince před vzájemným extraligovým utkáním. Náhradní první hodina nám byla nabídnuta na středu – 29.1. 2020, ale to má MŠ dlouhodobě objednané divadlo v Radosti. I když jsme se snažili s pracovníkem Kometa Group najít jiný náhradní termín, vytíženost haly je tak velká, že bohužel o první lekci přijdeme.

Bruslení se uskuteční v tyto dny:

  • první lekce se přesune z úterý na pondělí na 3.2.2020 ve stejném čase
  • další termíny zůstávají dle domluvy v úterý 11.2.; 25.2.; 3.3.2020

Děti na bruslení musí mít pevnou helmu (nejlépe lyžařskou nebo hokejovou) se jmennou nálepkou a pevné rukavice (opět nejlépe lyžařské). Společnost Kometa Group, a.s. prosí, abyste dětem nedávali žádné cennosti, protože během kurzu za odložené věci nemohou ručit.