Sportovní aktivity v druhém pololetí školního roku 2019/2020

PLAVÁNÍ

Po intenzivních jednáních s plaveckou školou, se nám podařilo domluvit termín plavání na čtvrtek. Začínáme od 9.1.2020 a hodina bude probíhat v dopoledních hodinách. Termín plavání je posunut již na leden z důvodu odstávky a opravy bazénu v měsících duben a květen. Cena za lekci je 110,-Kč + doprava, o které nyní jednáme. Konečnou cenu Vám sdělíme v lednu.

BRUSLENÍ

MŠ se podařilo domluvit pro předškolní děti kurz bruslení. Jedná se o 5 lekcí. Začíná se v úterý 28.1.2020. Děti na bruslení musí mít: vlastní brusle, helmu a vhodné oblečení. Cestovat budeme MHD, takže je nutné, aby se jim výbava vlezla do batohu na záda (helmu můžeme připevnit na batoh). Má-li dítě 6 let, prosíme rodiče, aby mu vyřídili slevovou průkazku na MHD.

LYŽOVÁNÍ

Lyžování s Lemurem začíná také první týden v lednu. Lyžovat se bude ve středu, první lekce je 8.1.2020. Je pouze pro přihlášené děti. Prosíme rodiče o odevzdání souhlasu s převzetím dítěte.